Rusya ile ikili ilişkilerin yoğun yaşandığı son yıllarda Rusça yeminli tercüme hizmetine yönelik talepler artış göstermiştir. Yeminli tercüme bürosu hizmeti sunan firmamız tarafından Rusça yeminli tercüme hizmeti verilmekte ve çevirisini istediğiniz tüm belgeler güvenli, aslına uygun olacak şekilde tercüme edilmektedir.

Rusça Ticari Çeviri

Rusya da çalışmak isteyen ya da ticari faaliyetlerde bulunmak isteyen kişi ya da firmalardan bir takım belgeler talep edilmektedir. Tüm bu belgelerin ise Rusça yeminli tercüman tarafından tercüme edilmiş olması gereklidir. Hatta tam tersine Türkiye de çalışmak ya da ticari sözleşme imzalamak isteyenlerden de benzer belgelerin yeminli tercüman tarafından çevirisi gerekli olmaktadır.

Uzun yıllardır sektörel deneyimi ve alanında uzmanlaşmış ekibi ile noter onaylı tercüme bürosu hizmeti sunan firmamız, sizlere kaliteli ve hızlı hizmeti en iyi Rusça yeminli tercüme fiyatları sunmak için çalışmaktadır. Türkçe’ den Rusça’ ya ve ya Rusça’ dan Türkçe’ ye tüm belgeleriniz güvenli bir şekilde tercüme edilmektedir.

Rusça Yeminli Tercüme Ne İçin Gerekli Olmaktadır?

Rusça yeminli tercüme işlemi Türkçe’ den Rusça’ ya yapılabildiği gibi tam tersi Rusça’ dan Türkçe’ ye de yapılabilmektedir. Noter onaylı tercüme bürosu olarak Rusça çeviri hizmeti verdiğimiz evraklar genel olarak şu şekildedir;

  • Pasaport, Evlilik ya da boşanma belgeleri, verasetname, vasiyetname gibi evraklar için hukuki tercüme
  • Ticari amaçlı ziyaretler için vize evraklarının tercümesi ya da yapılan ticari sözleşmenin çeviri hizmeti
  • Kitap çevirisi, akademik makale ya da eğitim kurumlarının yayınlarının Rusça yeminli tercüme işlemleri
  • Çeşitli amaçlar için yapılacak vize başvurularında istenen evrakların çevirisi
  • Diploma, Denklik belgesi için istenen Rusça çeviri işlemleri firmamızda yapılmaktadır.

Rusça Çeviri Ücretleri

Noter onaylı tercüme fiyatları belirlenirken çevirisi yapılacak metnin uzunluğu, sayfa sayısı ya da mesleki bilgi isteyip istemediği önemlidir. Rusça çeviri ücretleri hesaplaması yapılırken

  • Rusça çeviri işlemi yapılacak metnin uzunluğu
  • Çevirisi istenen belgenin resmi kurumlar için olup olmadığı
  • Noter onayının gerekli olup olmadığı
  • Son olarak Rusça çevirisi istenen belge için Rusça yeminli tercümanda olması gereken teknik ve mesleki yeterlilik gerekliliği göz önüne alınır.

Yorum Yapın