Almanya da gerçekleştireceğiniz ticari faaliyetler, emeklilik, çalışma izni, öğrenci vizesi ya da çalışma hakkı gibi çeşitli konularda mevcut belgelerinizin Almanca yeminli tercüme edilmesi istenmektedir. Firmamız yeminli tercüme bürosu olarak sunduğu hizmetleri arasında ihtiyacınıza yönelik Almanca yeminli tercüman hizmetine de yer vermektedir.

Almanca Yeminli Tercüme Hangi Belgeler İçin İstenmektedir?

  • Almanya da çalışma izni için başvuru yapanlardan istenen diploma, mesleki yeterlilik belgeleri gibi tüm evraklar için Almanca yeminli tercüme edilmesi beklenmektedir.
  • Almanya da eğitim görmek amacı ile Öğrenci vizesi için başvuru yapan kişilerden geçmiş eğitimlerine yönelik diploma ve denklik belgesinin Almanca çevirisinin mevcut olması gerekmektedir.
  • Ticari faaliyetlerde bulunan firmaların Almanya ile yapacakları tüm ticari faaliyetleri, ticari seyahatleri gibi bütün faaliyetlerinde istenen şirket evraklarının, vergi levhasının, SGK dökümü gibi evrakların Almanca yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılmalıdır.
  • Evlilik, emeklilik gibi süreçlerde istenen tüm belgelerin Türkçe’ den Almanca’ ya çeviri işlemlerinin yeminli tercüman tarafından yapılmış olması gereklidir.

Almanca Ticari Çeviri Nedir?

Almanca yeminli tercüme hizmetlerinde kurumsal işlemler sürdürülürken çok sayıda evrak kullanılır. Firma sahipleri, yetkililer, iş yerindeki resmi evraklar vs. için Türkçe’ den Almanca’ ya veya Almanca’ dan Türkçe’ ye ticari çeviri gerektiğinde firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Örneğin yurt dışındaki bir firmayla yapacağınız satış, işbirliği gibi sözleşme çevirisi gerektiğinde profesyonel bir Almanca ticari çeviri hizmeti gerekecektir.

Almanca Yeminli Tercüme Fiyatları

Almanca Yeminli Tercüman İstanbul, Ankara ve İzmir ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’ ye web sitemiz aracılığı ile kesintisiz online çeviri hizmeti sunmaktayız. Almanca tercüme fiyatları belirlenirken sadece 1000 karakter çeviri ücreti açısından bir fiyatlandırma yapılmıyor olup belgenin teknik detayları da önem arz etmektedir.

Firmamız noter onaylı tercüme bürosu olarak da hizmet verdiği için Almanca yeminli tercüme fiyatı belirlemesinde noter onay istenmesi durumunda sayfa başına çeviri ücreti de hesaplayabilmektedir. Noter onaylı tercüme fiyatları belirlemesinde birden fazla etmen göz önünde bulundurulduğu için firmamızı arayarak ya da web sitemizde yer alan iletişim formu vasıtası ile iletişime geçerek ücretlendirme hususunda bilgi almanız mümkündür.

Yorum Yapın