Tayland’ın resmi dili olan Tayca 20 milyondan fazla insan tarafından konuşulur. Dilin kökenin tam olarak nereden geldiği bilinmese de Çin ile bağlantıları olduğu tahmin edilmektedir. Tayca analitik bir dildir ve ses perdelerine de sahiptir.

Kelimelerin cümlelerin okunuşunda tonlamalar ve vurgular anlamların değişmesine sebep olmaktadır. Bu açıdan çoğu dil bilimciye göre dünya üzerinde öğrenilmesi en zor dillerden biri olarak gösterilmektedir. Tayca kendi yazı sistemine sahiptir ve Tay alfabesi ile yazıya aktarılır.

Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak Tayca tercüme hizmetlerinde yazılı ve sözlü tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Yerelleştirme, proofreading, deşifre gibi hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

Tayca Tercümede Noter Onaylı Tercüme Bürosu Farkı

Üstün Tercüme Kalitesi
Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.
Hızlı Tercüme
Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.
Cazip Tercüme Fiyatları
Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.
7 Gün 24 Saat Teknik Destek
7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.
Profesyonel Tayca Çeviri Hizmetleri
Yoğun iş temposunda çalışırken , monoton giden hayatınıza renk katmak istediğinizde, hayal bile olsa tatil planları yapıyorsunuz değil mi? Zaman yaratıp gitmek istediğiniz yerlerin başında Avrupa ya da Uzakdoğu geliyordur muhtemelen. Peki gitmek istediğiniz ülkenin dilini merak ettiniz mi hiç? Ya da merak ettiğiniz bir dil ile alakalı bir araştırma ya da ön çalışma yaptınız mı? Ön çalışmadan kasıt, tabi ki bir çeviri çalışması. Bilmediğiniz bir dilde yazılan bir kitap ya da o dilin kullanıldığı ülke için yazılan bir tanıtıcı makale için bir çeviri, güzel bir başlangıç olabilir, ne dersiniz?

Uzak doğu tatili planları yapan birinin listesindeki ülkelerin başında Tayland gelir. Bu egzotik ülkenin, en az kendisi kadar değişik bir dili var; Tayca. Oldukça karmaşık ve tonlamaya önem veren bir dil Tayca. Dilin kökenlerinin Güney Çin’e dayandığı söylenmektedir. Bırakın ülkeyi ziyaret etmekten dolayı dilini öğrenmeye çalışmayı, elinize geçen bir metnin çevirisini kendi başınıza yapmanın dahi pek mümkünatı yok Tayca dilinde. Dolayısıyla bir kitap, bir metin ya da resmi bir işlem için size Tayca çeviri gerektiğinde, hiç olayın karmaşasında yumak olmadan, Tayca çeviri bürosuna gitmek en akla yatan fikir. Tayca’nın bile tercümanlık ve çeviri hizmeti veriliyor mu demeyin, evet veriliyor. Hem de en profesyonelinden, en deneyimlisinden. Tayca tercüme, uzun zamandır tercüme büroları tarafından sunulan bir hizmet.

⦁ Yeminli tercümanlar : Profesyonel , tecrübeli ve sertifikalı tercümanlar size bu konuda seve seve yardımcı olacaklardır.
⦁ Basit ücretlendirme: Tercüme bürosunda aracısız hizmet alacağınızdan, ekstra ve sürpriz maliyetler canınızı sıkmaz.
⦁ Teslimat süresi: Verdiğiniz çeviri, en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.
⦁ Ön çalışma bildirimi : Projenizle alakalı çevirmenler, işin tesliminden önce son kontrolleri yapabilmeniz için sizin fikrinizi alıp ön sunum yaparlar.

Görüldüğü üzere her şey aslında gayet kolay. Yapması gerekeni bilen deneyimli çevirmenlerin oluşturduğu tercüme büroları, size tahmin ettiğinizden daha kısa zamanda ve kaliteli bir sonuç vermeyi kendilerine görev edinmişler. Tek yapmanız gereken; bu Tayca tercüme bürosunun kapısını çalmak. Gerisini işin uzman kadrosuna bırakın.

Şimdi Tayca Çeviri Teklifi Alın!
Noter Onaylı tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.
Tayca Teknik Tercüme
Tayca çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.
Tayca Tıbbi Tercüme
Medikal çeviri alanında kullanılan Tayca medikal tercüme fiyatlarımızdır.
Tayca Hukuki Tercüme
Hukuki tercümelerde Noter Onaylı Tercüme Bürosu tarafınca belirlenen çeviri fiyatlarıdır.
Tayca Yeminli Tercüme
Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Tayca tercümesi için belirlenmiş fiyattır.
Tayca Web Sitesi Tercümesi
Tayca diline yada Tayca dilinden başka bir dil grubuna web sitesi tercümesi Noter Onaylı Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Yorum Yapın