Fransa ile olan her türlü resmi işlemlerinizde sizden istenen belgelerin Fransızca yeminli tercüme edilmiş olması gerekmektedir. Bu hususta firmamız sizler için en kaliteli ve güvenli noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Yeminli tercüme bürosu olarak sunduğumuz çeşitli hizmetlerimiz arasında yer alan Fransızca yeminli tercüme ve Tercüman hizmetimiz çerçevesinde gerekli olması halinde noter onaylı tercüme hizmeti de dahil olmaktadır.

Fransızca Yeminli Tercüme Gerekli Olan Belgeler

Fransızca çeviri yapılması istenen oldukça çeşitli belgeler bulunmaktadır. Özellikle Fransız resmi kurumları, Fransız şirketleri ya da eğitim kurumları ile olan tüm ilişkilerinizde belgelerin Fransızca yeminli tercüme edilmesi beklenir. Özellikle Konsolosluk gibi resmi kurumlar tarafından bu belgelerin noter onaylı yeminli tercüme olması özellikle belirtilmektedir.

Fransızca yeminli tercüme edilmesi istenen belgeleri genel olarak örnekleyecek olursak;

  • Eğitim kurumlarına verilmek üzere diploma, sertifika, denklik belgesi gibi tüm evrakların Fransızca yeminli tercüme edilmesi istenir
  • Konsolosluk işlemlerinde pasaport, çalışma belgesi, gelir belgeleri ya da öğrenim belgesi için Fransızca çeviri gereklidir.
  • Vasiyetname, veraset name ya da boşanma ile evlilik gibi hukuki işlemler için evrakların mutlaka noter onaylı yeminli tercüme edilmiş olması beklenir.
  • Ticari faaliyetleriniz sebebi ile ortaya çıkan sözleşme, distribütörlük anlaşması ya da diğer tüm iş ortaklıklarında gerekli olan belgelerin yeminli tercüman tarafından Fransızca çevirisinin yapılması önemlidir.
  • Fransızca yeminli tercüme edilebilecek bir diğer işlem ise kitap tercümesi olmaktadır.

Fransızca Türkçe Yeminli Tercüman İhtiyacınızda

Fransa ile ister ticari isterse de kişisel ilişkilerinizde elinizdeki Türkçe tüm belgelerin Fransızca yeminli tercümesi istenmektedir. Aynı işlem Türkiye de yaşayan Fransız vatandaşlardan da beklenmektedir. Bu nedenle gerek Türkçe’ den Fransızca’ ya gerekse de Fransızca’ dan Türkçe’ ye olmak üzere her türlü resmi ve özel çevirileriniz için firmamızdan Fransızca yeminli tercüman talebinde bulunmanız mümkündür.

Fransızca Yeminli Tercüme Fiyatları

Fransızca çeviri yapılacak tüm belgeler için çeşitli ölçeklerde ücret alınmaktadır. Çoğu zaman 1000 karakter çeviri ücreti olarak hesaplama yapılan Fransızca yeminli tercüme fiyatları çeviriş yapılacak olan belgenin özellikleri çerçevesinde ilave fiyatlarda ihtiva edebilmektedir.

Firmamız gerçekleştirdiği tüm çeviri işlemlerinde piyasa standartlarına göre oldukça ekonomik yeminli tercüme fiyatları sunmaktadır. Fransızca yeminli tercüme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorum Yapın