Danca dünya üzerinde 5,5 miyon insan tarafından konuşulan İskandinav dillerinden biridir. Özellikle diğer İskandinav dillerinden biri olan İsveççe ile aralarında sıkı bir bağ vardır.
Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak profesyonel Danca tercüme hizmetleri sağlıyoruz. Gerekli tercümeler tıp alanı olmak üzere ekonomik açıdan ve hukuki genel tercümeler açısından hizmetler sunuyoruz.

Aynı zamanda sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile Danca İngilizce, Fransızca Danca, İsveçce Danca gibi onlarca farklı kombinasyonda çeviri hizmetleri sunmaktayız.
Danca çeviri teklifi almak için mail, telefon, whatsapp gibi iletişim kanalları aracılığıyla bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Üstün Tercüme Kalitesi

Danca çevirilerinizi kaliteden ödün vermeden deneyimli tercümanlarımızla çözüme kavuşturmaktayız.

Hızlı Danca Tercüme

Danca tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak geniş çeviri ekibi ile çalıyoruz. Bu sayede en hızlı şekilde çevirilerini teslim ediyoruz.

Uygun Danca Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.

Danca Sözlü Tercüme Hizmetleri

İş toplantılarında, konferanslarda, sempozyumlarda, panellerde kısacası çoklu dilin konuşulduğu tüm ortamlarda Danca sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Ardıl, simultane, konferans gibi farklı sözlü tercüme türleri için ana dili Danca olan sözlü tercümelerde uzmanlaşmış tercümanlar ile çalışmaktayız.

Simultane çeviri isteklerinde son teknoloji ekipmanlar ile organizasyonlara katılım sağlıyoruz. Bu sayede teknik aksaklıklar yaşanmasının önüne geçiyoruz. Sözlü tercüme istekleriniz için bize 7/24 ulaşıp teklif talep edebilirsiniz.

Danca Diline Çeviri Hakkında

Danca dili zorluk bakımından batı Avrupa dillerine göre daha zorlu olabilmektedir. Sınırlı sayıda nitelikli tercüman Danca dilinde yer almaktadır. Danca tercümede Boğaziçi Tercüme Bürosu olarak anadili Danca olan tercümanlarla çalışmaktayız. Danca dilinde yazılı, sözlü ve yeminli olarak hizmet verebilmekteyiz.

Sanatsal, ticari, kültürel, tıbbi, hukuki, teknoloji, bilim ve diğer bütün alanında Danca tercümeler yapılmaktadır. Finansal tercümenin ağırlıkta olduğu Danca tercümeye son yıllarda artan yoğun bir talep bulunmaktadır. Bu talep karşısında kendimizi yapılandırarak en iyi hizmeti sunar konumda bulunmaktayız.

Resmi ve yemin gerektiren Danca çeviriler için apostil, noter yeminli ve tercüman yeminli Danca tercüme hizmetleri sunmaktayız. Yeminli tercümelerinizi 7 gün 24 saat boyunca teslim edebilmekteyiz. Noter ve apostilli tercümeleriniz için olabilecek en kısa sürede profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Yorum Yapın