Türkmenistan’nın resmi dili olan Türkmence yaklaşık 9 milyon Türkmen tarafından konuşulmaktadır. Türkçe ve Azerice ile oldukça yakın bir dil olan Türkmence Latin Alfabesi ile yazıya aktarılmaktadır.

Uygurca Kıpçak gibi dillerin etkisi ile oluşmuş lehçelere sahip olan Türkmence Arapça ve Farsça’dan oldukça etkilenmiş bir dildir.
Türkmence tercüme hizmetlerimiz yazılı ve sözlü tüm alanları kapsamaktadır. Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak en kaliteli çevirileri sunabilmek için deneyimli tercüman ve editör kadrosu ile çalışıyoruz.

Türkmence Tercümede Noter Onaylı Tercüme Bürosunu Neden Seçmelisiniz?

Üstün Tercüme Kalitesi
Anadili Türkmence olan tercüman kadrosu ile her zaman en kaliteli çevirileri sunmak için çalışıyoruz.
Hızlı Tercüme
Deneyimli tercüman kadromuz ve iş bilincimiz sayesinde söz verdiğimiz süre içerisinde ve en hızlı şekilde dosyalarınızı teslim ediyoruz.
Cazip Tercüme Fiyatları
Türkmence çeviri hizmetlerinde en uygun fiyatları sunmak için çalışıyoruz. Teklif isteyip uygun fiyatlarımızla hemen tanışabilirsiniz.
7 Gün 24 Saat Teknik Destek
Devam eden projeleriniz hakkında bilgi almak ve teklif istemek için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsinz.

Profesyonel Türkmence Çeviri Hizmetleri
Gerek özel yaşantıda gerekse iş anlamında farklı diller ile bağlantılı olmak ve konuşmak zorunda olmak gerekebilir. Türkmence tercüme etmek istediğiniz metinleri de araştırdığınız ve işinde başarılarını gördüğünüz bu şirkete ileterek yapabilirsiniz. Türkmence konuşmak ve ya bu dil ile ilgili iş yapmak ya da iş haricinde hayatınızda lazım olan bir dönemde tercümanlık şirketlerinden biri olan ve işini gayet başarılı bir şekilde yapan bu şirkete danışabilirsiniz.

Nasıl çalışır: Tercüme bürosu işini başarı ile yapan kişilerden ve dillerinde ana dil olma seviyesinde iyi bilen çalışkan ekip arkadaşları sayesinde şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadan ve her zaman kendini geliştirerek alanında tanınan şirketlerden biridir. Türkmence tercüme yaptırmak istediğiniz ana dil seviyesinde Türkmence bilen ya da Türkmen olan ama ana dil seviyesinde Türkçe bilen ekip arkadaşlarına tercüme yaptırabilirsiniz. Bunların yanı sıra başka diller arasında da tercüme ettirme şansına sahipsiniz. Örneğin Türkmence bir metni Arapça’ya çevirtebilirsiniz.

Ücretlendirme: genellikle bu tarz ilerde metnin önemine göre ya da kelime boyutuna göre ücretlendirme olmaktadır. Önemli metinler için ayrı olarak geliştirilmiş meslek dallarından biri olan yeminli tercümanlar ile çalıştığınıza dikkat etmelisiniz. Noter Onaylı Tercüme Bürosu farklı dillerde size yardım ederek işlerinizi daha kolay ve çabuk yapmanızı sağlayacaktır bunun için ise hakkettiği ücretten daha fazlasını almayacaktır.

Gerekli donanıma sahip olan ekip arkadaşlarının sizin istediğiniz metni en kısa zamanda hazırlayarak size hazır hale getirecekleri iş anlayışlarının son derece kuvvetli olduğu bu tercümanlık şirketi sizin de memnun kalacağınız hizmeti size sağlayacaktır.

Şimdi Türkmence Tercüme Teklifi Alın!
Noter Onaylı tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.
Türkmence Teknik Tercüme
Türkmence teknik çeviriler her zaman teknik çevirilerde deneyimli tercümanlar tarafından gerçekleşir. Bu sayede en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırmaktayız.
Türkmence Tıbbi Tercüme
Sağlık sektörü ile ilgili tıp terminolojisine hakim çevirmenler sayesinde en zorlu kaynak metinlerin bile üstesinden gelebilmekteyiz.
Türkmence Hukuki Tercüme
Kaza tutanakları, mahkeme kayıtları, sözleşmeler gibi hukuki literatüre sahip tüm belgelerin çeviri işlemleri hukuk terminolojisine hakim tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.
Türkmence Yeminli Tercüme
Pasaport, evlilik cüzdanı, ehliyet, oturum, çalışma izinleri gibi resmi evrakların noter yeminli tercüme işlemleri firmamız bünyesinde yeminli tercümanlar tarafından sağlanmaktadır.
Türkmence Web Sitesi Tercümesi
Web sitenizi Türkmence diline çevirmek ya da çoklu dilli bir yapıya kavuşturmak istiyorsanız Noter Onaylı Tercüme Bürosunun deneyimli web sitesi çeviri ekibinin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yapın