Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak 2019 yılından bugüne kadar Dünya’nın tüm dillerinden yazılı çeviri hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ekibimizde bulunan alanında uzman tercümanlarımız ile yazılı metninizin konusu ne olursa olsun, profesyonel anlamda çeviriler sunmaya devam ediyoruz.

Tercüme ekibimizin tamamı alanında uzman, eğitimli ve deneyimli çevirmenlerden oluşmakla birlikte, birçok alanda tercüme konusunda profesyonel tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Dünya’nın hangi dili olursa olsun, bizimle görüşmeden tercüme hizmeti almayın.

Profesyonel olarak sunduğumuz ”Yazı Çeviri” hizmetlerimizden bazıları

  • Akademik Tercüme
  • Hukuki Tercüme
  • Teknik Tercüme
  • Tıbbi Tercüme
  • İnternet Sitesi Tercümesi

Yazılı tercüme konusunda neden Arena?

Bildiğiniz gibi tercüme sektöründe yapılan çeviriler yazılı ve sözlü olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır. Bu nokta yazılı tercüme aradığınız kalite, hız ve güveni bir araya getiren firmamız bu nokta da sizler için en uygun tercüme çözümlerini sunmaya devam ediyor. Hangi bölgeden olursanız olun hızlı kargo ve posta hizmetlerimiz ile tercüme dosyalarınızın kısa sürede elinizde ulaşması için tüm teknolojik olanakları sizlerle buluşturan firmamız bu alanda kalitenin öncülerinden olmaya devam ediyor.

Şirketler ve bireysel müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına anlık çözümler ile karşılık veren firmamız bugüne kadar gerçekleştirdiği milyarlarca karakterlik yazılı çevirilerden almış olduğu güçle, her geçen gün büyüyerek en uygun tercüme hizmetlerini sizlere sunmak için sürekli olarak çalışıyor.

Yazılı tercüme dosyalarınız nerede olursanız olun hizmetinizde?

Bildiğiniz gibi yazılı tercüme dosyalarının aktarımı işlemi oldukça zaman alan işlemlerdir. İstanbul içine aynı gün, İstanbul dışındaki her bölgeye ise bir sonraki gün hızlı teslimat gibi seçeneklerimiz ile bu alanda en uygun tercüme çözümlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmekteyiz. Şirketleriniz için özel olarak düzenlediğimiz kampanyalarımız ile tercüme dosyalarınızın büyüklüğüne göre sürpriz hediye ve indirimleri sizlerle buluşturan firmamız ile hemen tanışmak için acele edin.

Yorum Yapın