Türk dillerinin Oğuz grubuna mensup olan Azerice birçok açıdan Türkçe ile benzerlik göstermektedir. Azerbaycan’da resmi dil olmasının yanı sıra İran Azerbaycan’ında da konuşulmaktadır. Dünya üzerinde ise 25 ile 30 milyon insan tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir.

Azerbaycan’da bir dönem Kiril alfabesi ile yazılmasına rağmen 1991 yılından beri Latin alfabesi ile yazılmaktadır. İran’da ise Arap alfabesi ile yazılmaktadır.
Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak Azerice dilinden birçok farklı dile yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunmaktayız. Tercüme hizmetlerinde uygun fiyat politikası içerisinde hareket etmekteyiz.

Acil tercüme isteklerinize cevap verebilmek için 7/24 çalışma politikası güden Noter Onaylı Tercüme Bürosu’ndan teklif almak 7/24 mail ya da telefon yoluyla iletişme geçebilirsiniz.

Üstün Azerice Tercüme Kalitesi

Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde Azerice çeviri işlemleri yapmaktayız.

Hızlı Azerice Tercüme

Azerice tercümelerinizde profesyonel ekibimizle sizlere belirttiğimiz süre içerisnde dosyalarınızın teslim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Cazip Azerice Tercüme Fiyatları

Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan Azerice tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek

Dosyalarınızın çevirilerinin hangi aşamalarda olduğunu öğrenmek, fikir danışmak veya destek almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Azerice Tercüme Uzmanlıklarımız

Azerbaycan ve Türkiye arasındaki ticari, ekonomik eğitim gibi temel işbirliği sayesinde bugün birçok alanda tercüme istekleri gelmektedir. Bu yüzden çeşitli isteklere karşılık verebilmek için geniş tercüman kadrosu ile çalışmaktayız.

Tıbbi, akademik, hukuki, teknik gibi alanlarda hizmet veren deneyimli tercümanlarımız ile oluşturduğumuz ekipler ile her zaman yüksek doğruluk oranını yakalamaktayız.

Azerice Akademik Tercüme Hizmetleri

Azerbaycan ve Türkiye arasında oldukça fazla üniversitenin iş birliği söz konusudur. Her yıl binlerce öğrenci akademik hayatına Azerbaycan’da devam etmek veya Türkiye’de devam etmek için çalışmalar yürütmektedir. Bu yüzden akademik metinlerde çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Aynı zamanda öğrenci belgesi, transkript, diploma, akademik makale gibi çeviri içinde bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüme

Genellikle remi kurumlar tarafından istenilen noter yeminli tercüme alanında uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Yeminli tercümanlarımız ile istediğiniz tüm dosyaların yeminli tercüme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Anlaşmalı noterler aracılığıyla da belgelerinizi onay prosedürlerini takip ediyoruz.
Noter yeminli tercümelerin yanı sıra apostil gibi uluslararası geçerlilik için talep edilen onaylı çeviri işlemlerinde de en hızlı şekilde organize olup harekete geçiyoruz.

Azerice Sektör Uzmanlıkları

Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak iş hayatında karşılaşılan çevirilerin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar aracılığıyla belgelerinizin çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Çeşitli dergilerde gazetelerde editör olarak görev almış denetleyici kadromu sayesinde belgelerinizin çeviri işlemlerinde yapılabilecek hataları en aza indiriyoruz.

Havacılıktan enerji sektörüne alanında lider olan firmaların yıllardır tercih ettiği Noter Onaylı Tercüme Bürosu Azerbaycan’dan veya Türkiye’den dünyaya açılmanızı sağlamaktadır.

Noter Onaylı tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Yorum Yapın