Yeminli Tercüme Bürosu olarak sizlere her zaman en iyiyi sunmak istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda firmamız bünyesinde çeşitli meslek gruplarında deneyime sahip ve 50’ den fazla dilde hizmet vermeye hazır yeminli tercüman ekibimiz mevcut. En iyi tercüme hizmetini en ekonomik fiyatlar ile almaya hazır mısınız?

Yeminli Tercüman Nedir?

Özellikle resmi belgeler için talep edilen çeviri hizmetleri yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Yurtdışı bağlantılı belgeler için istenen yeminli tercüme hizmetinde 50’ den fazla dil için yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız. Pasaport tercümesi, hukuki tercüme ya da ticari tercüme gibi hizmetlerimiz ile birlikte denklik belgesi tercümesi de alanında uzman yemini tercüman ekibimizce yapılır

Yeminli Tercüman Nasıl Olunur?

Firmamız tarafından yapılan yeminli tercüme işlemlerinde görev alan yeminli tercümanların, üniversitelerin mütercim tercümanlık ya da ilgili yabancı dil fakültelerinden mezun olmaları ve noter huzurunda yemin etmeleri gerekmektedir.

Tercümanlık mesleğini icra etmek isteyen kişiler yapmış oldukları çevirileri aslına uygun bir şekilde gerçekleştireceklerine dair noter huzurunda yemin ettikten sonra noter yeminli tercüman ünvanını hak ederler. Kadromuz içerisinde yer alan yeminli tercümanlar tercümanlık yaptığı dilde uzman oldukları kadar çeşitli mesleki hususlarda da bilgi ve deneyime de sahip olmaktadır.

Özellikle ticari belge tercümesi ya da vasiyetname, boşanma belgesi gibi hukuki tercüme işlemlerini en iyi şekilde yerine getirebilmeleri için bu hususlarda teknik bilgiye de hakim olmaları önemlidir.

Online Yeminli Tercümanlar Hizmetinizde!

Firmamız yeminli tercüme hizmetini web sitesi vasıtası ile tüm Türkiye’ye sunabilmektedir. Bu bağlamda online yeminli tercümanlar ihtiyaçlarınıza hızlı ve en ekonomik fiyatlar ile cevap verebilmekteyiz. Noter yeminli tercüme bürosu olarak hizmet verdiğimizden dolayı sizlerin online noter onaylı çeviri talepleri hızlı bir şekilde karşılanmaktadır

Noter onaylı çeviri nasıl yapılır sorusunun yanıtını merak edenler için açıklayacak olursak, firmamıza ulaşan resmi belge hangi dile çeviri yapılacak ise o dilde uzman yeminli tercümanımıza iletilir. Hukuki tercüme ya da ticari tercüme işlemlerinde ek olarak bu hususta kapsamlı bilgiye sahip yeminli tercüman tercih edilmektedir.

Yeminli tercümanımız tarafından çevirisi yapılan belgenin noter tasdikli tercüme olabilmesi için noter onayının da alınması gereklidir. Çevirisi yapılan resmi belgenin noter onayı alındıktan sonra noter tasdikli tercüme işlemini tamamlanmış olmaktadır.

Yorum Yapın