Norveçce yaklaşık 5 milyon insanın konuştuğu bir dildir. Danca ve İsveçce ile oldukça benzer noktaları vardır. İskandinav dillerinden olan Norveçce dil reformları sayesinde gelişime açık bir dil haline gelmiştir.

Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak Norveçce tercüme ihtiyaçlarınızı en hızlı ve yüksek kaliteli biçimde gerçekleştiriyoruz. Anadili Norveçce olan tercümanlar ile en kaliteli sonuçları müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Aynı zamanda akademik tıbbi, hukuki, teknik gibi terminolojilerde uluslararsı projeler gerçekleştirmiş olan tercümanlar ile dosyalarınızın içeriğine uygun ekipler belirleyerek nitelikli sonuçları takdim ediyoruz.

Norveçce Türkçe, Türkçe Norveçce, Norveçce İspanyolca, İngilizce Norveçce gibi yüzlerce çapraz dilde hizmetler sunabilmekteyiz.

Norveçce Çeviride Noter Onaylı Tercüme Farkları

Üstün Tercüme Kalitesi
Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.
Hızlı Tercüme
Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.
Cazip Tercüme Fiyatları
Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.
7 Gün 24 Saat Teknik Destek
7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan iletişim kanallarımız açıktır.
Norveçce Sözlü Tercüme Hizmetleri
Norveçce yazılı tercümelerin yanı sıra sözlü tercümeler ile de hizmetinizdeyiz. Ardıl, simultane, fısıltı, refakat ve telekonferans gibi tüm alanlarda uygun fiyatlı anlık çeviri fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Birçok konferans, eğitim semineri, panel, iş toplanlarıları için Norveçce sözlü tercüme hizmetleri sağladık.

Uluslararası onlarca firma Norveçce sözlü tercüme hizmetlerinde Noter Onaylı Tercüme Bürosu’na güvenmektedir. Simultane tercümelerde kaliteli ekipmanlar ile katılım sağlayarak organizasyonların kusursuz geçmesi için çabalamaktayız.

Norveçce Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Noter yeminli tercümeler bir belgenin resmi kurumlara takdim edilebilmesi için gereklidir. Fakat sunacağınız kuru ne olursa olsun noter yeminli tercüme hizmeti talep edebilirsiniz.

Norveç de geçerli belgeler elde etmek istediğinizde apostil tasdiki ile norveç ve tüm dünyada geçerli belgelere sahip olmanızı sağlıyoruz. Merkezi konumumuz ile tüm onay prosedürlerinde en hızlı şekilde hareket edebilmekteyiz.

Dosya Formatlarını Siz Düşümeyin
İstediğiniz dosya formatını bize ulaştırabilirsiniz. Bozuk ses kayıtları üzerinden bile deşifre işlemleri gerçekleştiriyoruz. Fotoğraflar da dahil olmak üzere tüm dosya formatlarında çalıyor ve istediğiniz dosya formatında teslim sağlıyoruz.
Şimdi Norveçce Teklifi Alın!
Noter Onaylı tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.
Norveçce Teknik Tercüme
Norveçce çevirilerinizde teknik alanda tercüme edilirken belirlenen fiyattır.
Norveçce Tıbbi Tercüme
Medikal çeviri alanında kullanılan Norveçce medikal tercüme fiyatlarımızdır.
Norveçce Hukuki Tercüme
Hukuki belgeler için Norveçce Hukuki çevirilerde belirlenen fiyatlardır.
Norveçce Yeminli Tercüme
Tercüman yada noter yemin gerektiren dökümanların Norveçce tercümesi için belirlenmiş fiyattır.
Norveçce Web Sitesi Tercümesi
Norveçce diline yada Norveçce dilinden başka bir dil grubuna websitesi tercümesi Noter Onaylı Tercüme tarafından yapılmaktadır.

Yorum Yapın