Ukraynaca 36 milyondan fazla insan tarafından konuşulduğu tahmin edilen bir dildir. Kiril alfabesi ile yazıya dökülmekte olup diğer Slav dilleri ile ortak özellikleri oldukça fazla olan bir dildir.  Ukraynaca özellikle Lehçe, Slovakça ve Rusça ile birçok ortak kelimeye sahiptir.

Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak anadili Ukraynaca olan tercümanlar ile Türkçe Ukraynaca Ukraynaca Türkçe’nin yanı sıra İngilzice Ukraynaca Ukraynaca Arapça gibi yüzlerce çapraz dilde tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Yazılı tercümelerin yanı sıra sözlü tercüme alanında da uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz. Ardıl, simultane, fısıltı, refakat gibi tüm alanlarda hizmet almak için dünyanın her yerinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ukraynaca Tercümede Noter Onaylı Tercüme Farkı

Üstün Tercüme Kalitesi
Deneyimli tercüman kadromuzla üst düzeyde çeviri işlemleri yapmaktayız.
Hızlı Tercüme
Tercümelerinizde profesyonel ekibimizle zaman konusunda çok sıkıyız ve hata yapmıyoruz.
Cazip Tercüme Fiyatları
Kaynak metninizin zorluk derecesine göre, daima en uygun fiyatlı çözümler sunan tercüme bürosu olarak hizmet sunuyoruz.
7 Gün 24 Saat Teknik Destek
7 gün 24 gün saat boyunca sürekli olarak mail, site için canlı destek ve telefonla her alandan ileitişim kanallarımız açıktır.

Ukraynaca Finans Sektörü Tercümeleri
Firmanızın finansal dökumanlarının tercüme işlemlerinde finansal konularda uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile Ukraynaca tercüme hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Finansal belgelerin firmanızın ve şahsi varlığınız açısından ne kadar önemli olduğunun farkındayız. En büyük bankalar ile işbirliği içinde olan Noter Onaylı Tercüme Bürosu uluslararası birçok belgenin, yazışmanın, sözleşmenin, finansal raporun tercümelerini gerçekleştirmektedir.

Bu yüzden Ukraynaca finansal tercüme hizmetinde bize ulaşıp kısa süre içerisinde teklif alabilirsiniz.

Akademik Tercüme Hizmetleri
Ukrayna ülkemizden birçok öğrencinin okumak için tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Ukrayna’da eğitim alanında ihtiyacınız olacak lisans başvuru tercümeleri, transkript tercümeleri, diploma tercümeleri gibi hizmetler sunmaktayız.

Akademik tercümeler sadece belgelerde yapılmamaktadır. Akademik yayınların, tezlerin, akademik makalelerin de Ukraynaca tercümeleri gerçekleştirilmektedir.

Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak tüm çeviri işlemlerinizde noter yeminli tercüme talep edebilirsiniz. Merkezi konumumuz sayesinde en kısa sürede noter yemini işlemlerini gerçekleştirip uygun fiyatlar ile tercümesi biten dosyalarınızı teslim etmekteyiz.

Şimdi Ukraynaca Teklifi Alın!
Noter Onaylı tercüme bürosunda oluşturduğumuz formül ile  çeviri kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara tercüme hizmetleri sağlamaktayız.
Ukraynaca Teknik Tercüme
Ukraynaca dil hizmetleri içerisinde teknik terminoloji içerisine giren dosyalarınızı teknik konulardauzman tercümanlar ile çalışıyoruz.
Ukraynaca Tıbbi Tercüme
Tıbbi konularda uzman terücmanlar ukraynaca tıbii tercüme hizmetleri sunmaktadır.
Ukraynaca Hukuki Tercüme
Hukuk dünyasının kendine has terimlerinin yer aldığı belgelerinizi hukukki konuda uzmanlaşmış tercümanlar ile çalışıyoruz.
Ukraynaca Yeminli Tercüme
Noter yeminli tercüme hizmetleri ile onay gerektiren belgelerinizin çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Ukraynaca Web Sitesi Tercümesi
Websitenizi Ukraynaca diline çevirmek istiyorsanız SEO konusunda da deneyimli tercümanlarımızdan teklif alabilirsiniz.

Yorum Yapın